AKADEMIE

Akademie MINERVA 21 je vzdělávání šité na míru ženám. Všechny kurzy jsou originální a vycházejí z našich hodnot. Jako lektory si vybíráme nejlepší odborníky na trhu. Individuální přístup v malých skupinách a osobní zkušenosti lektora s tématem považujeme za klíčové.

AMBASADOR

Martin Lupa, člen Kolegia MINERVA 21

Celoživotní vzdělávání považuji za klíčové nejen pro úspěšnou kariéru, ale i pro spokojený a plnohodnotný osobní život. Jelikož jsem otec desetiletých dvojčat, snažím se rovněž trochu posouvat český školní systém. Domnívám se, že by moderní škola neměla být hlavně o memorování, ale o rozvíjení kompetencí jako je týmová spolupráce, kritické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti atd.

 

akt_akademie

otevřené kurzy

Originální semináře, které mají za cíl obohatit ženy v různých oblastech. Zaměřujeme se nejen na osobní rozvoj, zvyšování sebevědomí, řešení různých životních situací, ale i na umělecky zaměřené semináře nebo na seznamování s novými technologiemi.

akt_akademie

akademie

Uzavřený cyklus 4 navazujících bloků. S velkým úspěchem se setkal vzdělávací program SEBEVĚDOMÁ ŽENA, v roce 2017 začíná nový cyklus ŽENA MANAŽERKA, kde vás zasvětíme do tajů ženského leadershipu.
Akademii MINERVA 21 můžete absolvovat zatím v Praze, v Brně a v Olomouci.

Nejbližší akce Akademie:

Datum / časUdálost
01/02/2018
18:00 - 21:00
1. WORKSHOP AKADEMIE V PRAZE - ŽENY A JEJICH ČAS
PRACOVNA Ženy s.r.o., Praha 8

Akademie je pro mne cenný zdroj informací. Jako začínající manažerka jsem se dozvěděla mnoho nového.
Michaela Schwarz Cardová, Sun Drive

Rozhodla jsem se jezdit z Prahy do Brna na tuto akademii, protože chci zase načerpat nové podněty pro práci manažerky. Moc se mi líbí jednotlivá témata a jsou zde skvělí přednášející.
Dana Herciková, UniCredit Bank