MENTORING

Mentoring MINERVA 21 je celoroční program osobního rozvoje pro ženy a muže – Minervanky a Minervany, kteří chtějí systematicky pracovat na svém osobním růstu, překonávat své limity a bariéry. Pro ty, kteří chtějí budovat svoji sebedůvěru a jsou ochotní ovlivňovat věci ve prospěch celé společnosti. Jediným kritériem pro nás je Vaše MOTIVACE.

Každý mentee získá svého osobního průvodce, mentora, který ji/ho provází na cestě za svým osobním či profesním cílem. Seznam našich mentorů je různorodý a bohatý, avšak všichni jsou špičkami ve svých oborech.

Pro absolventy mentoringu připravujeme program ALUMNI a tak všechni mentees i mentoři jsou nadále součástí mentoringové komunity.

AMBASADORKA

FOTO_4

Rostya Gordon-Smith, zakladatelka MINERVA 21
Rostya Gordon-Smith je zakladatelkou hnutí Minerva 21, jež klade velký důraz na posílení sebevědomí českých žen a mužů s heslem „Čeříme vodu“, a oslovuje ty, kteří chtějí na sobě pracovat, vzdělávat se, sdílet své zkušenosti, spolupracovat a pozitivně ovlivňovat své okolí  a společenské dění. Rostya působí přes dvacet let v oblasti řízení lidí a rozvoje organizací nejen v Čechách, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Hong Kongu  a v dalších zemích.  Získala vzdělání ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. Rostya byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů a také patří mezi 20 nejvlivnějších žen v ČR. Spolu s Věrou Staňkovou publikovala knihu Úspěšně s kůží na trh.

Nejbližší akce pro účastníky 3. ročníku Mentoringového Programu:

Je nám líto, momentálně v tomto klubu není naplánována žádná akce

"Letošní rok se chci hnout z místa a i když mě občas přepadne myšlenka, že to nedám, snažím se jí co nejrychleji setřepat a jít dál. Jeden z velkých cílů našeho mentoringu s E.Č. (mimochodem moc díky za ni, vybrala jsi mi člověka fakt na tělo), jestli se vrátit do práce, která mě nudila, ale je "sociální jistotou" nebo se vrhnout dál, prostě se odpoutat a věřit, že mi narostou křídla a poletím, někde uvnitř sebe vím, že to dám. Chci být ženou, která je vzorem pro svoje holky. Být sebevědomá, statečná a opravdová žena, která si život nenechává proklouznout mezi prsty. Díky za práci, kterou děláte, má to smysl, Minerva mi posvítila na mojí cestu."
Jana M.

„Čím víc se blížil konec mentoringového programu, tím víc jsem si uvědomovala, jak mě přátelské prostředí MINERVA 21 změnilo. Při každém sekání zaznělo „pomáhejte si“ a „podporujte jedna druhou“. Uvědomila jsem si své hodnoty a z mentoringu odcházím bohatší o víru ve společenství a spolupráci žen.“
Markéta H.

Naše mentorky a mentoři 2017/2018

Seznam mentorů a mentorek pro Vás průběžně aktualizujeme!!! Sledujte nás!!!