NETWORKING

Cílem networkingového programu MINERVA 21 pod názvem Exchange4U (E4U) je propojovat ve firmách lidi, kteří mají chuť, odvahu a drive něco změnit. A současně jim ukázat, že v tom nejsou sami.
Za první rok se do E4U zapojilo na 30 převážně nadnárodních firem působících v Praze.

E4U je nástrojem pro osobní rozvoj, vzdělávání se, učení se spolupráci, uvědomění si dopadu vlastní činnosti a jednání ve společnosti, ale i inspirace a rozšíření obzorů.
Lidé z E4U odchází motivovaní, silnější v kramflecích, stávají se nositelem pozitivní změny ve firmách a jdou ostatním osobním příkladem.

Témata akcí vybíráme ve spolupráci se členy platformy E4U.
Pro rok 2017 připravujeme:

icon Minerva pink     Najdi svou vášeň

icon Minerva pink     Prevence a zdraví

icon Minerva pink     Jak zůstat člověkem v technickém světě

icon Minerva pink     Práce s hendikepovanými lidmi

icon Minerva pink     Time-management v online světě

icon Minerva pink     Umění říci ne a mnoho dalších

Ambasadoři a jak to celé vzniklo

Dagmar Císařovská, členka Kolegia MINERVA 21, Global Learning & Development in ExxonMobil

Jednoho dne se v ExxonMobil objevila Rostya. Měla nám pomoci ve firmě lépe pracovat s vlastní značkou každého z nás. Tehdy ji napadlo, že nás spojí s dalšími ženami z jiných firem, abychom téma prodiskutovaly. Nakonec jsme se sešly čtyři a uvědomily jsme si, jak málo networkujeme a dohodly se, že to změníme. Postupně jsme si zvykly sdílet naše zkušenosti mezi sebou, což nám skvěle fungovalo, a tak jsme chtěly stejnou možnost dát i ostatním. Proto vznikl E4U, proto vznikl pod hlavičkou hnutí MINERVA 21.

Tomáš Ervín Dombrovský, člen Kolegia MINERVA 21, vedoucí oddělení analýz, komunikace a vztahů v LMC

Rostyu jsem poznal ještě před vznikem hnutí MINERVA 21. Hodně jsme spolu mluvili o změnách, které jsou na pracovním trhu v ČR potřeba. Když vznikal Networkingový program, Rostya mě propojila s Dagmar a protože máme společné cíle, začali jsme na jeho přípravách spolupracovat. Našim cílem není, aby lidé na networking přicházeli, vyslechli si téma a odešli netknutí domů. Našim cílem je ukázat osobní příklady, které je možné následovat a začít věci okamžitě měnit.

Jak se Vám E4U líbí

“I would like to thank you for your time & effort spent in organizing such an event! I really enjoyed it. Probably the most interesting part for me was presentation of Biljana Weber. She is really great speaker getting directly to the point and replying a lot of questions. Other very nice part is exchange of experience with working for a big corporation among other ladies.”
Lucie

Hi Dagmar, I would like to say a big “THANK YOU” to you and all the other organizers of today’s exchange meeting. It was motivational and very inspiring, as always! Great choice of speakers, very diverse and interesting!
At the introduction of the workshop facilitators, I had real troubles to make my choice which group to join, as each had made an impression of highly professional coaches. Hope we could invite some of them to present to a broader population in EM."
Irina