AKADEMIE

Akademie MINERVA 21 je vzdělávání šité na míru ženám. Všechny kurzy jsou originální a vycházejí z našich hodnot. Jako lektory si vybíráme nejlepší odborníky na trhu. Individuální přístup v malých skupinách a osobní zkušenosti lektora s tématem považujeme za klíčové.

AMBASADOR

Martin Lupa

Martin Lupa, člen Kolegia MINERVA 21

Celoživotní vzdělávání považuji za klíčové nejen pro úspěšnou kariéru, ale i pro spokojený a plnohodnotný osobní život. Jelikož jsem otec desetiletých dvojčat, snažím se rovněž trochu posouvat český školní systém. Domnívám se, že by moderní škola neměla být hlavně o memorování, ale o rozvíjení kompetencí jako je týmová spolupráce, kritické myšlení, komunikační a prezentační dovednosti atd.

 

akt_akademie

otevřené kurzy

Originální semináře, které mají za cíl obohatit ženy v různých oblastech. Zaměřujeme se nejen na osobní rozvoj, zvyšování sebevědomí, řešení různých životních situací, ale i na umělecky zaměřené semináře nebo na seznamování s novými technologiemi.

akt_akademie

akademie

Uzavřený cyklus 4 navazujících bloků. S velkým úspěchem se setkal vzdělávací program SEBEVĚDOMÁ ŽENA, v roce 2017 začíná nový cyklus ŽENA MANAŽERKA, kde vás zasvětíme do tajů ženského leadershipu.
Akademii MINERVA 21 můžete absolvovat zatím v Praze, v Brně a v Olomouci.

Nejbližší akce Akademie:

Datum / čas Událost
12/09/2017 - 24/10/2017
16:00 - 20:00
Cyklus večerní Akademie ŽENA MANAŽERKA
Kancelář SANTIA, Brno

Akademie je pro mne cenný zdroj informací. Jako začínající manažerka jsem se dozvěděla mnoho nového.
Michaela Schwarz Cardová, Sun Drive

Rozhodla jsem se jezdit z Prahy do Brna na tuto akademii, protože chci zase načerpat nové podněty pro práci manažerky. Moc se mi líbí jednotlivá témata a jsou zde skvělí přednášející.
Dana Herciková, UniCredit Bank