AKADEMIE

Akademie MINERVA 21 je vzdělávání šité na míru ženám. Všechny kurzy jsou originální a vycházejí z našich hodnot. Jako lektory si vybíráme nejlepší odborníky na trhu. Individuální přístup v malých skupinách a osobní zkušenosti lektora s tématem považujeme za klíčové.

AMBASADORKA

foto_kveta

Květa Santlerová, členka Kolagia MINERVA 21

Celý život pracuji v oblasti vzdělávání. Učila jsem na VŠ, později pracovala v Akademii ČS. V roce 1998 jsem založila vzdělávací firmu Santia, která se věnuje rozvoji manažerů a zaměstnanců významných firem. Stále vymýšlím nové vzdělávací programy a hledám nové cesty jak rozvíjet nejen sebe, ale i druhé. Vzdělávání považuji za jednu z nejdůležitějších složek života a proto v této činnosti přirozeně věnuji i v hnutí MINERVA 21.

 

akt_akademie

otevřené kurzy

Originální semináře, které mají za cíl obohatit ženy v různých oblastech. Zaměřujeme se nejen na osobní rozvoj, zvyšování sebevědomí, řešení různých životních situací, ale i na umělecky zaměřené semináře nebo na seznamování s novými technologiemi.

akt_akademie

akademie

Uzavřený cyklus 4 navazujících bloků. S velkým úspěchem se setkal vzdělávací program SEBEVĚDOMÁ ŽENA, v roce 2017 začíná nový cyklus ŽENA MANAŽERKA, kde vás zasvětíme do tajů ženského leadershipu.
Akademii MINERVA 21 můžete absolvovat zatím v Praze, v Brně a v Olomouci.

Nejbližší akce Akademie:

Je nám líto, momentálně v tomto klubu není naplánována žádná akce

Akademie je pro mne cenný zdroj informací. Jako začínající manažerka jsem se dozvěděla mnoho nového.
Michaela Schwarz Cardová, Sun Drive

Rozhodla jsem se jezdit z Prahy do Brna na tuto akademii, protože chci zase načerpat nové podněty pro práci manažerky. Moc se mi líbí jednotlivá témata a jsou zde skvělí přednášející.
Dana Herciková, UniCredit Bank