MENTORING

Mentoring MINERVA 21 je celoroční program osobního rozvoje pro ženy – Minervanky, které chtějí systematicky pracovat na svém osobním růstu, překonávat své limity a bariéry. Pro ty, které chtějí budovat svoji sebedůvěru a jsou ochotné ovlivňovat věci ve prospěch celé společnosti. Jediným kritériem pro nás je Vaše MOTIVACE.

Každá mentee získá svého osobního průvodce, mentora, který ji provází na cestě za svým osobním či profesním cílem. Seznam našich mentorů je různorodý a bohatý, avšak všichni jsou špičkami ve svých oborech.

Pro absolventy mentoringu vznikl program ALUMNI a tak všechny mentees i mentoři jsou nadále součástí mentoringové komunity.

AMBASADORKA

IMG-20170319-WA0001

Renata Mrázová, členka Kolegia MINERVA 21, Global Head of HR NN Group
Ve svém životě jsem potkala velmi inspirativní lidi, kteří mi podali pomocnou ruku, naslouchali mi a postrkovali mě dopředu. Protože jsem od nich hodně dostala, mám chuť vracet a dávat svou podporu dalším. Mentoring je úžasný vztah o vzájemném dávání a braní, je pro mě velmi obohacující a vždy se těším na nové zkušenosti, které mentoring přinese.

"Letošní rok se chci hnout z místa a i když mě občas přepadne myšlenka, že to nedám, snažím se jí co nejrychleji setřepat a jít dál. Jeden z velkých cílů našeho mentoringu s E.Č. (mimochodem moc díky za ni, vybrala jsi mi člověka fakt na tělo), jestli se vrátit do práce, která mě nudila, ale je "sociální jistotou" nebo se vrhnout dál, prostě se odpoutat a věřit, že mi narostou křídla a poletím, někde uvnitř sebe vím, že to dám. Chci být ženou, která je vzorem pro svoje holky. Být sebevědomá, statečná a opravdová žena, která si život nenechává proklouznout mezi prsty. Díky za práci, kterou děláte, má to smysl, Minerva mi posvítila na mojí cestu."
Jana M.

„Čím víc se blížil konec mentoringového programu, tím víc jsem si uvědomovala, jak mě přátelské prostředí MINERVA 21 změnilo. Při každém sekání zaznělo „pomáhejte si“ a „podporujte jedna druhou“. Uvědomila jsem si své hodnoty a z mentoringu odcházím bohatší o víru ve společenství a spolupráci žen.“
Markéta H.