Barbora Skálová
  Jméno a příjmení: Barbora Skálová
  Moje motto: „Pokud si myslíš, že to dokážeš, je to pravda. Pokud si myslíš, že to nedokážeš, je to také pravda.“ Henry Ford
  Proč jsem se rozhodl/a
  být mentorem/mentorkou?
  Na tuto myšlenku mě přivedly moje kamarádky a kolegyně. Prý jim dokážu vždycky dobře poradit. Já si to nemyslím.  Raději je nechávám, aby si na řešení přišly samy. To má totiž největší význam. Já jim jen pomáhám vidět věci z jiného úhlu, takže se ptám, ptám a ptám. A od jisté doby mám jako svou osobní vizi právě to, aby ženy byly obecně šťastnější a spokojenější a zjednodušily si svůj život.
  Město, ve kterém bude
  mentoring probíhat:
   Praha
  www:  baraskalova.cz
  Jsem diamantokopka a zároveň ukazuji lidem jak uklízet hravě a zdravě s českou ekologickou drogerií. Diamanty však nehledám v dolech, hledám je zejména v ženách.
  Ještě před narozením druhé dcerky bych si ťukala na čelo, že já bych nikdy nic neprodávala a nikdy bych nechtěla mít nic společného s multilevlem, protože je to téměř sprosté slovo. Nedostatek informací umí, bohužel, hodně zúžit úhel pohledu a dnes jsem vděčná, že jsem tuhle příležitost dostala.
  Naučila jsem se toho opravdu hodně a v osobním rozvoji neustále pokračuji, je to můj velký koníček. A úspěšná jsem asi hlavně proto, že do toho, co dělám, vkládám srdce a je pro mě důležité neztratit důvěru přátel. Chci se jim podívat s klidným svědomím do očí i po čase.
  Moje práce mě nesmírně naplňuje, když vidím, jak se z nesmělých a nesebe-vědomých žen (hlavně na rodičovské „dovolené“) stávají ženy uvědomující si svou hodnotu. Navíc získávají svobodu časovou i finanční a to prospívá i jejich rodinám a okolí. Beru to jako dvě spojené nádoby – pokud je žena spokojená doma, výsledky se projeví i v práci a naopak.
  Mým životním programem je pohoda a dělat věci tak, abych se u toho bavila a aby to tak měli i ostatní.