Jaroslava Švarcbachová
  Jméno a příjmení: Jaroslava Švarcbachová
  Moje motto: Věřím v potenciál všech lidí a věřím sobě, že jim ho pomáhám objevit a využít. Nikdy není pozdě na změnu k lepšímu.
  Proč jsem se rozhodl/a
  být mentorem/mentorkou?
  Ve svém životě jsem několikrát rozhodla pro velkou změnu, pracovala jsem a pracuju na svém rozvoji a na posunu za svým cílem. Přišly mi do cesty překážky, které mi někdy dokonce přinesly dilema, jestli vůbec jít dál. A já jsem zatím vždycky šla… tu zkušenost bych chtěla předat. Jak se poprat s dilematy, jak si věřit, jak jít za svým cílem… Jsem přirozený leader a motivátor, věřím, že to ocení i moje mentee.
  Město, ve kterém bude
  mentoring probíhat:
  Praha
  www: www.centrum-senorinacz,www.downtherabbithole.cz
  Vyrostla v Praze, vystudovala Matematicko-fyzikální fakultu UK a po narození první dcery se s manželem rozhodli přestěhovat na zdravý vzduch – na venkov. Z „holky z paneláku“ se stala „selka s matfyzem“. Změna jako hrom. Vedení domácnosti se třemi dětmi a postupné začleňování do pracovního procesu byla výborná prověrka manažerských a logistických dovedností. Ty pak ještě 10 let úspěšně uplatňovala jako ředitelka divize Consulting Services v IT firmě v Praze, kam dojížděla. Vedení implementací informačních systémů a vedení vývojářské a konzultační divize je především o vedení lidí. Se zkušenostmi leadera a předpoklady kouče se po letech rozhodla
  pro zásadní změnu v kariéře. Poslechla svůj vnitřní hlas: rozšířila si vzdělání, získala akreditaci u České asociace koučů a založila značku DOWN THE RABBIT HOLE. V současné době kromě profesionálního koučinku realizuje vlastní projekt, který doplňuje mozaiku jejího snu: podpora seniorů se sníženou soběstačností a jejich rodin v Centru Seňorina v Praze. Nejen na tomto projektu spolupracuje úzce se svým mužem architektem a z oblasti společného podnikání manželů/partnerů má bohaté zkušenosti.