Marcela Hrubošová
  Jméno a příjmení: Marcela Hrubošová
  Moje motto: Veškeré bohatství života, které hledáš, máš už dávno u sebe. Že ho nevidíš, je možná jen důsledek toho, že se díváš nesprávným směrem.
  Proč jsem se rozhodl/a
  být mentorem/mentorkou?
  Není nutné pořád dokola „objevovat Ameriku“, když jsou lidé, kteří už tam byli a jsou ochotni sdílet. A to je i můj případ. Velmi ráda se podělím o své zkušenosti, a dám pomocnou ruku tomu, kdo má chuť, se vydat vlastní cestou úspěchů.
  Město, ve kterém bude
  mentoring probíhat:
  Jakékoliv :-).
  www: http://www.financeproradost.cz
  Autorka vzdělávacího konceptu Finance pro radost, lektorka a mentorka. Původně pracovala ve státní správě, kde se specializovala na kontrolní činnost v oblasti daní a vymáhání pohledávek z neuhrazených daňových povinností. Od roku 2000 působí v soukromého sektoru a zaměřuje se zejména na oblast finančního trhu. Pracovala ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách na českém a slovenském trhu, jako generální ředitelka vedla nadnárodní inkasní společnost. V letech 2008 – 2010 zakládala na českém trhu makléřské pojišťovací společnosti. V roce 2011 se opět vrací do oblasti nedobytných pohledávek a zajišťuje jejich vymáhání pro významné bankovní domy v ČR. Dnes vlastní společnost Finance pro radost s.r.o., která se zabývá poradensko-konzultační činností v oblasti podnikání a vzdělávací činností na poli finanční gramotnosti. Je autorkou vzdělávacího konceptu FINANCE PRO RADOST, vede semináře a mentoruje začínající podnikatele v jejich profesním i osobním růstu. Je také autorkou knih: Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven, Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět, a velmi úspěšné knihy Tahák na úspěšné podnikání.