ZDRAVÁ VÝŽIVA PRO KAŽDÉHO aneb jak se nejlépe stravovat pro prevenci nemocí, bezva postavu a dobrou náladu

mapa není k dispozici

Datum / čas
19/10/2017
17:00 - 20:00

Místo konání
Theresian hotel & Spa

Kategorie


MARGIT SLIMÁKOVÁ  –  známá česká dietoložka, bloggerka a propagátorka zdravé výživy. Po 10 letech v zahraničí (Německo, Čína, USA) se vrátila zpět do ČR, kde se věnuje především osvětě v oblasti výživy a veřejného zdraví. Píše články na vlastním webu, blogu, natáčí videa na Margit.TV. Účastní se řady projektů a veřejných debat. Margit můžete znát i z medií, např.  ReflexOnaDnesSama domaRadiožurnálDobré ráno, OL4YOU aj., ve kterých sdílela své poznatky a zkušenosti.

Zaměřuje se zejména na zdravé stravování ve školách, problematiku zdravého stravování, biopotravin, GMO (geneticky šlechtěných potravin) a aktuální poznatky vědy z oblasti stravování a zdravého životního stylu, ale i očkování.

Podle Mapy sociálních inovátorů, expertů a podporovatelů sociálních inovací v ČR, Margit Slimáková nejvlivnější českou expertkou v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči. Je zakladatelkou projektů „Zdravá kuchyň“ a „Zdravý talíř“, iniciátorka projektů „Skutečně zdravá škola“ a mnoha dalších.

V roce 2014 získala 2. místo v celostátní soutěži „Živnostník roku 2014“. Je spoluautorkou Bioabecedáře Hanky Zemanové.

Přijďte s Margit diskutovat o všech oblastech stravování a lidského zdraví, které vás zajímají!

MKO – pozvánka_říjen_2017

Bookings

Tato událost je již plně obsazena.